Класична коляска Roan Emma 77 зелений

Roan
9445,00
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОЛЯСКИ ROAN EMMA
  • Коляска Roan Emma - це елегантна, сучасна, функціональна і комфортна новинка від відомого польського виробника Roan.
  • Люлька Roan Emma є литим коробом, виконаний з міцного морозостійкого пластика з утепленою обшивкою і бортиками і спеціально призначена для холодного клімату. У комплекті коляски йде двосторонній, жорсткий ортопедичний матрац. Одна сторона матраца - кокос, для використання в теплий період року. Друга сторона матраца - повсть, для використання в холодну пору року. Матрацик йде в комплекті зі знімним чохлом з 100% бавовни. Усередині люлька обладнана підйомною спинкою для дітей, які вчаться сідати, з можливістю регулювання в 6 положеннях. Для відведення зайвої вологи і природної вентиляції, в днищі люльки передбачені вентиляційні отвори. Внизу люльки є полози, які дозволяють використовувати люльку як качалку. У разі відсутності такої необхідності - люльку можна зафіксувати в нерухомому положенні за допомогою висунутих ніжок. Внутрішні борти знімні, утеплені, виконані з 100% бавовни.
  • Капюшон має вбудовану ручку для перенесення люльки, оброблену екошкірою. Ручка відцентрованна, що дозволяє переносити люльку без "перекосу". Капюшон збільшеного розміру, має функцію повного закриття люльки, а також антимоскітну сітку з заднього боку під утепленим клапаном. Внутрішнє оздоблення капюшона - 100% бавовна. Утеплена накидка на люльку кріпиться кнопками з двох сторін, дозволяючи відкидати накидку в одну зі сторін. Накидка має додатковий захисний клапан.
  • Люлька легко встановлюється і знімається з рами завдяки зручним напрямних. На рамі люлька фіксується двома поворотними засувками.
  • Рама коляски виконана зі сталі, покрита хромовим напиленням і обладнана системою підвищеної амортизації, кочення здійснюється як в поздовжній, так і в поперечній площині за рахунок шарнірних з'єднань. Висота ручки рами регулюється одночасним натисканням двох клавіш і має 9 положень. Також ручка має положення "в ліфті" - ручка йде максимально вперед до каптура дозволяючи зменшити довжину коляски і поміститися одній дорослій людині в "маленькому ліфті". Від випадкового складання рами передбачено стопорне кільце. Ручка оброблена високоякісної чорної екошкіри.
  • Прогулянковий блок коляски Roan Emma має два варіанти установки: обличчям по ходу руху і обличчям до мами. Спинка прогулянкового блоку регулюється одним натисканням і має 3 положення регулювання в тому числі "спальне положення" (175 градусів). Підніжка регулюється по висоті. Прогулянковий блок обладнаний знімним бампером-обмежувачем і 5-ти точковою системою ременів безпеки з м'якими накладками на плечі. У комплект блоку входить додаткова утеплена накидка на ніжки.
  • У комплекті стильна і містка сумка для мами.
  • Сумка має довгий ремінь для перенесення через плече, кілька відділень, тримач для пляшечок, жорстке дно і матрацик.
  • Ширина коляски 60 см. Тип коліс Надувні
Також шукають
Click to order
Total: 
Nombre y Apellido
Teléfono
Dirección para el envio
Comentario
Made on
Tilda