Автокрісло Colibro Primo 0-25 Dove 9024-CP-10 сірий

Colibro
3881,00
Батькам надзвичайно важливо, аби їхнє чадо завжди було у безпеці. На прогулянці, вдома та в автівці. Саме з останнім пунктом вам готовий допомогти польський бренд Colibro з новим автокріслом Colibro Primo. До речі, компанія Twins є офіційним представником Colibro в Україні, тому ви можете бути цілком певні у оригінальності та якості представлених у нашому магазині автокрісел. Зупинивши свій вибір на цьому автокріслі, ви гарантуєте цілковиту безпеку своїй дитині вагою до 25 кг. За це відповідають 5-точкові ремені безпеки, які унеможливлюють отримання травм під час раптового гальмування.

Бічна захисна система запобігає травматизації при бічному зіткнені. Малюк почуватиметься комфортно навіть в далекій подорожі завдяки 5-рівневому регулюванню нахилу сидіння. Автокрісло можна встановити навіть у горизонтальному положенні, аби дитина могла виспатися. Завдяки комбінованому напряму монтажу крісла ви можете встановити його у двох позиціях: спиною або обличчям до напряму руху. Це спрощує годування та ігри на ходу.

Автокрісло доступне у 3-х кольорах. Ви можете обрати той, який буде найкраще пасувати до салону автівки або який сподобається вашому малюку.

Технічні характеристики:
  • Розмір: 75 x 54 x 50 см
  • Вага: 9 кг
Также смотрят
Click to order
Total: 
Nombre y Apellido
Teléfono
Dirección para el envio
Comentario
Made on
Tilda