Повивальна дошка Cebababy 50x80 Azteca & Nature Osito / Коала

Cebababy
660,00

учасна мама має безліч турбот пов'язаних з доглядом за малюком. Важливим пунктом в цьому списку є дотримання правил гігієни. Уже з перших днів життя вашим незмінним помічником стане повивальна дошка від польського бренду Ceba Baby. Ця дошка - поєднання якості і надійності.

Завдяки ніжкам, якими оснащена дошка її можна встановити на будь-якій рівній поверхні. Вона захищена спеціальними обмежувачами на ніжках, навіть мінімальне ковзання по поверхні неможливо. З гігієнічних міркувань дошка покрита спеціальною плівкою. Вона не містить ніяких шкідливих речовин або важких металів.

Яскраві малюнки виконані безпечними фарбами, які не зашкодять шкірі вашого малюка. Тверда основа повивальної дошки зручна для мами і безпечна для малюка.

Увага! Є кілька порад по використанню цієї дошки для сповивання. Перед першим використанням слід протерти дошку вологою ганчіркою і залишити при кімнатній температурі мінімум на 30 хвилин для очищення поверхні після заводської упаковки. Але пам'ятайте, що зберігати її потрібно якомога далі від джерел тепла. Для очищення рекомендується використовувати звичайну воду або неагресивні і неабразивні мильні засоби.

  • Матеріал: клейонка, синтепон;
  • Розмір повивальної дошки: 50х80 см.
Также смотрят
Click to order
Total: 
Nombre y Apellido
Teléfono
Dirección para el envio
Comentario
Made on
Tilda